Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Grupa 6 - Sprytne Skrzaty 2023/2024

Treść

Bajka o Nikiforze

Bajka o Nikiforze

Dzieci z grupy ,,Sprytne Skrzaty” przygotowały własną bajkę inspirowaną obrazami Epifaniusza Drowniaka - Nikifora, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy. Bajka stanowiła kolejne zadanie z projektu ,,Zabawa sztuką”.

Pokaz mody

Pokaz mody

11 grudnia nasze przedszkole zmieniło się w światową stolicę mody. Sprytne Skrzaty wraz z rodzicami przygotowały swoje stroje, zainspirowane sztuka znanego malarza Pablo Picasso. Z wdziękiem i humorem, modelki i modele prezentowali swoje wspaniałe kreacje na wybiegu.

,,Co im w głowie piszczy”

,,Co im w głowie piszczy”

15 listopada w budynku szkoły ,,Sprytne Skrzaty” zorganizowały własny happening artystyczny, dla wszystkich, zarówno małych i dużych. Dzieci same zapraszały napotkane w szkole osoby do namalowania ,,Co im w głowie piszczy”.

Lutnicze zmagania Sprytnych Skrzatów

Lutnicze zmagania Sprytnych Skrzatów

Po ostatniej wizycie w Muzeum Regionalnym PTTK w Gorlicach i warsztatach z lutniczką, Katarzyną Bednarz, powstał krótki teledysk do piosenki o... lutniku, a jakże! Nasze starszaki, Sprytne Skrzaty, sporo się napracowały podczas jego nagrywania, a i miejmy nadzieję - sporo nauczyły.

Projekt - Sportowa wyprawa

Projekt - Sportowa wyprawa

Pod koniec września korzystając z ostatnich ciepłych dni, dzieci z grupy ,,Sprytne Skrzaty” brały udział w Turnieju Sportowym zorganizowanym na świeżym powietrzu, będącym częścią projektu ,,Sportowa Wyprawa”.

74216