Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

O nas

Treść

            Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach mieści się w budynku przy ulicy Kopernika 11. Oddziały najstarszych dzieci, tzw. „zerówki”, zlokalizowane są w głównym budynku Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach. W Przedszkolu pracuje wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli i pracowników obsługi, dbających na co dzień o wysoką jakość usług opiekuńczych i dydaktyczno-wychowawczych. Pyszne, domowe posiłki (śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) przyrządzane są na miejscu, w przedszkolnej kuchni, dzięki czemu są zawsze świeże i zbalansowane pod względem niezbędnych dla rozwoju dzieci składników pokarmowych.

Nasze Przedszkole jest bardzo dobrze wyposażone w różnego rodzaju pomoce dydaktyczne (włącznie z tablicami multimedialnymi), zabawki oraz duży ogród z atrakcyjnym placem zabaw. Niewątpliwym atutem jest własny „dmuchaniec”, rozkładany na tarasie w słoneczne dni. W Przedszkolu realizowana jest podstawa programowa, odbywają się regularne (dwa razy w tygodniu) zajęcia z języka angielskiego oraz rytmiki a także realizowane są liczne projekty edukacyjne, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Wszelkie pytania dotyczące naszej oferty edukacyjne proszę kierować za pośrednictwem zakładki „kontakt”. Zapraszamy również osobiście, do głównego budynku Przedszkola oraz na Dnia Otwarte (o których informować będziemy za pośrednictwem strony internetowej i profilu na portalu Facebook).

71100