Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Grupa 6 - Sprytne Skrzaty

Treść

Dzień kota

Dzień kota

Grupa ,,Sprytne Skrzaty” obchodziła nietypowe święto ,,Dzień Kota”. W tym dniu towarzyszyły nam ,,kocie zabawy”: zręcznościowe, ruchowe, muzyczne, dydaktyczne i plastyczne. Dzieci przy-pomniały sobie różne ciekawostki z życia kotów oraz sposoby opieki nad nimi.

Dzień dinozaura

Dzień dinozaura

Kontynuując obchody świąt nietypowych ,,Sprytne Skrzaty” przeniosły się w pradawne czasy i bawiły się z okazji ,,Dnia Dinozaura”. W czasie zabaw dzieci poznały ich historię, dowiedziały się jak wyglądały, czym się żywiły oraz jak wyginęły.

Dzień kredki

Dzień kredki

Dnia 22.11.2021r. w grupach „Muchomorki” i „Sprytne Skrzaty” odbył się kolorowy „Dzień Kredki”. Święto to jest szczególnie związane z dziećmi, ponieważ swoje pierwsze prace dzieci wykonują właśnie przy użyciu kredki.

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i nauce dzieci, i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

74216