Grupa 5 - Pracowite Pszczółki 2022/2023

Dzień Funduszy Europejskich

27 maja dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki” wystąpiły podczas Dnia Funduszy Europejskich na gorlickim rynku. Pierwszy występ na dużej scenie był ogromnym wyzwaniem, z którym dzieci poradziły sobie wspaniale, z dumą reprezentując przedszkole.

Dzień Dziecka czas zacząć!

"Pracowite Pszczółki" rozpoczęły Dzień Dziecka 29 maja, bo przecież w przedszkolu Dzień Dziecka trwa tydzień. Przedszkolaki wzięły udział  w turnieju gier i zabaw Mały Mistrz organizowanych na hali sportowej OSIR.

Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie

31 maja grupy "Pracowite Pszczółki", "Wiewióreczki" i " Wesołe Misie" zaopatrzone w plecaczki  z wielką radością i uśmiechem na twarzy wyruszyły na wycieczkę do parku rozrywki  w Krośnie

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Jak co rok z tej okazji  dzieci z oddziału „Pracowite Pszczółki” brały udział w zajęciach z zakresu ekologii. Przypominaliśmy i utrwalaliśmy zasady dbania o naszą planetę.

Jasełka

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki”.

Choinka łączy pokolenia

W dniu 16 grudnia dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki" wraz z nauczycielką, odwiedziły Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną filię w Gorlicach, gdzie wspólnie z seniorami z Gorlickiego Klubu Seniora i przedstawicielem Nadleśnictwa Gorlice ubierały choinkę

Zajęcia w bibliotece

Dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" i "Wesołe Misie" raz w miesiącu będą brały udział w zajęciach organizowanych przez Panie Bibliotekarki z Biblioteki Pedagogicznej w Gorlicach. Za nami już dwa takie zajęcia.

Sukces naszych sześciolatków

25 października dziewczynki  reprezentowały przedszkole w konkursie recytatorskim "Jesienny Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza". Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu gorlickiego.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Była to doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć, iż warto dbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale również nasze zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

Dzień Poczty Polskiej

9 października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej. Z okazji tego dnia dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" brały udział w zajęciach poświęconych właśnie temu dniu.