Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Grupa 5 - Pracowite Pszczółki 2022/2023

Treść

Dzień Funduszy Europejskich

Dzień Funduszy Europejskich

27 maja dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki” wystąpiły podczas Dnia Funduszy Europejskich na gorlickim rynku. Pierwszy występ na dużej scenie był ogromnym wyzwaniem, z którym dzieci poradziły sobie wspaniale, z dumą reprezentując przedszkole.

Dzień Dziecka czas zacząć!

Dzień Dziecka czas zacząć!

"Pracowite Pszczółki" rozpoczęły Dzień Dziecka 29 maja, bo przecież w przedszkolu Dzień Dziecka trwa tydzień. Przedszkolaki wzięły udział  w turnieju gier i zabaw Mały Mistrz organizowanych na hali sportowej OSIR.

Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie

Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie

31 maja grupy "Pracowite Pszczółki", "Wiewióreczki" i " Wesołe Misie" zaopatrzone w plecaczki  z wielką radością i uśmiechem na twarzy wyruszyły na wycieczkę do parku rozrywki  w Krośnie

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Jak co rok z tej okazji  dzieci z oddziału „Pracowite Pszczółki” brały udział w zajęciach z zakresu ekologii. Przypominaliśmy i utrwalaliśmy zasady dbania o naszą planetę.

Jasełka

Jasełka

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki”. 

Choinka łączy pokolenia

Choinka łączy pokolenia

W dniu 16 grudnia dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki" wraz z nauczycielką, odwiedziły Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną filię w Gorlicach, gdzie wspólnie z seniorami z Gorlickiego Klubu Seniora i przedstawicielem Nadleśnictwa Gorlice ubierały choinkę

Zajęcia w bibliotece

Zajęcia w bibliotece

Dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" i "Wesołe Misie" raz w miesiącu będą brały udział w zajęciach organizowanych przez Panie Bibliotekarki z Biblioteki Pedagogicznej w Gorlicach. Za nami już dwa takie zajęcia. 

Sukces naszych sześciolatków

Sukces naszych sześciolatków

25 października dziewczynki  reprezentowały przedszkole w konkursie recytatorskim "Jesienny Gorlicki Konkurs Poezji Jednego Wiersza". Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu gorlickiego.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Była to doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć, iż warto dbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale również nasze zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

Dzień Poczty Polskiej

Dzień Poczty Polskiej

9 października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej. Z okazji tego dnia dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" brały udział w zajęciach poświęconych właśnie temu dniu. 

74215