Święto Edukacji Narodowej

14 października w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Święta Edukacji Narodowej, niekiedy - błędnie - określana mianem dnia nauczyciela. W tym bowiem dniu świętują wszyscy, którzy mają do czynienia z systemem oświaty, a więc - oprócz wspomnianych powyżej nauczycieli - pracownicy obsługi, woźne, kucharki, a także same dzieci. Tegoroczne obchody swym występem uświetniła grupa Wiewióreczek, która - pod opieką Pań Katarzyny Trzaskoś i Justyny Sikory - przygotowała artystyczny i humorystyczny montaż słowno-muzyczny. W trakcie jego trwania wszyscy pracownicy naszego Przedszkola oraz Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 Pan Paweł Stabach mogli poczuć się jak przedszkolaki, biorąc aktywny udział w zabawach muzyczno-ruchowych.