Piknik Rodzinny

To było przepiękne popołudnie! Twarze uśmiechniętych maluchów - bezcenny widok!

Serdecznie dziękujemy całej armii dobrych, czyli naszym sponsorom:
- firmie "Koral"za pyszne lody,
- Basi i Jurkowi Liszka, państwu Niedzielom i firmie "Zbudrug" z Libuszy za wsparcie finansowe,
- firmie "Podzamcze  za słodko - słone wypieki,
- Powiatowym Komendom Straży i Policji w Gorlicach za udostępnienie wozów i sprzętu "przyszłym funkcjonariuszom",
- grupie animatorów "Zwariowani" za poprowadzenie wszystkich zabaw z dzieciakami,
- firmie "Myszkoland" za największe atrakcje czyli dmuchaniec, watę i balony.

Podziękowania należą się także Wam, Rodzicom za te kilogramy ofiarowanych ciast i za symboliczne złotówki, z których uzbierało się 300 zł z których zakupiliśmy przedszkolakom dwa jeździki na taras i grę.

Pracownikom Przedszkola dziękujemy za przygotowanie Pikniku. Począwszy od zakupów i dekoracji przedszkola, przez obsługę imprezy, sprzedaż ciast, smażenie kiełbasek, skończywszy na popiknikowym sprzątaniu.

To były wspaniałe chwile, podczas których odczuwa się, że cała społeczność naszego Przedszkola to jedna wielka rodzina. Życzymy wszystkim miłych wakacji, odpoczynku i relaksu i do zobaczenia!