Jubileusz Słonecznego Przedszkola

W czwartek, 15. grudnia w klubie "Jubilat" świętowaliśmy z wyjątkowego powodu - pięćdziesiąt lat temu nasze Przedszkole otworzyło swe podwoje dla najmłodszych Gorliczan. Od tego czasu kolejne pokolenia młodych ludzi rozpoczynało i kończyło w tym miejscu swą edukację przedszkolną - etap niezwykle ważny dla wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Podczas uroczystości dzieci z grup "Sprytne Skrzaty", "Muchomorki" i "Pracowite Pszczółki" przedstawiły spektakl, w którym za pomocą wehikułu czasu przeniosły nas najpierw w przeszłość, a następnie w przyszłość. Jubileusz był również okazją do uhonorowania przyjaciół naszego Przedszkola, którzy wspierają naszą działalność edukacyjną. Nie zapomnieliśmy również o absolwentach, do których należy Burmistrz Gorlic - Pan Rafał Kukla. Całość uroczystości zwieńczył poczęstunek w postaci okazjonalnego, nawiązującego do kolorystyki naszego Przedszkola tortu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, jak również materiału filmowego nagranego przez telewizję Gorlice.tv.

Link do filmu: https://www.gorlice.tv/wiadomosci/3897,miejskie-przedszkole-nr-5-w-gorlicach-skonczylo-50-lat