We wtorek 16 listopada odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.
To pierwsza tak ważna uroczystość dla grupy "Wiewióreczki". Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. W uroczystości wzięło również udział kilko dzieci z grupy "Sówki Mądre Główki", które w tym roku po raz pierwszy przyszły do przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez Panią Kierownik Barberę Zastępa. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek.