Wycieczka do Jasła

Korzystając z pięknej, jesiennej aury, dzieci z czterech najstarszych grup naszego Przedszkola wybrały się na wycieczkę autokarową do Jasła, aby zwiedzić słynne Muzeum Lizaka i wziąć udział w warsztatach robienia pizzy. Wyjazd był nie tylko pretekstem do degustacji pysznych, własnoręcznie przygotowanych smakołyków, ale również stanowił okazję do poznania wielu ciekawostek dotyczących wyrabianych w naszych stronach przysmaków. Po drodze podziwialiśmy jesienny krajobraz beskidów i pogórza, co jeszcze bardziej zaostrzyło nasze apetyty. Dla naszych dzieci, stęsknionych za wycieczkami przez pandemiczne obostrzenia, wycieczka była bardzo atrakcyjnym i wartościowym przeżyciem. Po powrocie zaczęły się więc pytania: "A kiedy znów pojedziemy?" "A dokąd?"