Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Państwo, w którym rządzą dzieci

Państwo, w którym rządzą dzieci

Treść

18. czerwca w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach odbyło się wręczenie nagród w międzyprzedszkolnym konkursie “Państwo, w którym rządzą dzieci”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5. Komisja Konkursowa w składzie: Joanna Moroń (nauczyciel plastyki w MZS 5), Wojciech Haberek (artysta, fotograf, instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach) oraz Bartłomiej Belniak (artysta, grafik, satyryk, instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach) po obejrzeniu i ocenie nadesłanych prac, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii dzieci młodszych:

I miejsce: Julia Brataniec

II miejsce: Hanna Tajak

III miejsce: Mateusz Bajorek

wyróżnienie: Franciszek Szczepanik

W kategorii dzieci starszych:

I miejsce: Milena Stanula

II miejsce: Emilia First

III miejsce: Julia Dobek

wyróżnienie: Iga Ligęza

wyróżnienie: Filip Sarnecki

wyróżnienie: Victoria Wantuch

wyróżnienie: Alicja Szałapata

wyróżnienie: Gabriela Juszczak

Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczył Rafał Kukla - Burmistrz Miasta Gorlice, który również objął Konkurs honorowym patronatem. 

Po uroczystości wręczenia nagród dzieci z grupy “Leśne Duszki” z Miejskiego Przedszkola nr 5 wystawiły sztukę pt. “Państwo, w którym rządzą dzieci”, której tekst stanowił inspirację do twórczego działania dla uczestników Konkursu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy podjęcia się tak trudnej i niecodziennej tematyki. Szczególne podziękowania kierujemy również do nauczycieli, którzy przygotowali dzieci do udziału w Konkursie.

Nagranie z występu obejrzeć można poniżej.

52809